חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia

מתגים תעשייתיים


DIS-100E-8W
Industrial Unmanaged Switch with 8 10/100Base-TX Ports

DIS-100E-5W
Industrial Unmanaged Switch with 5 10/100Base-TX Ports

DIS-200G-12PS
מתג תעשייתי מנוהל Layer 2 עם 10 פורטים 10/100/1000Base-T (מתוכם 8 פורטים POE) ו2 פורטים 1000Base-X SFP
מיועד לפרויקטים

DIS-200G-12S
מתג תעשייתי מנוהל Layer 2 עם 10 פורטים 10/100/1000Base-T ו2 פורטים 1000Base-X SFP
מיועד לפרויקטים

DIS-PWR180AC
Внешний адаптер питания AC (180 Вт) для коммутатора DIS-200G-12PS
מיועד לפרויקטים

DIS-PWR40AC
Внешний адаптер питания AC (40 Вт) для коммутатора DIS-200G-12S
מיועד לפרויקטים

מתגים לא מנוהלים שולחניים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit


DES-1005C
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז פלסטיק)

DES-1005D/O2
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1008C
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז פלסטיק)

DES-1008D/L2
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1008P
מתג שולחני 8 פורטים (4 פורטים עם תמיכה ב - PoE) במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1016A/E1
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps ועם תכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

DGS-1005D
מתג לא מנוהל עם 5 פורטים 10/100/1000M

DGS-1008A
מתג לא מנוהל עם 8 פורטים 10/100/1000

מתגים לא מנוהלים שולחניים/ארון 19 במהירות 10/100Mbps


DES-1008P+
מתג שולחני עם 8 פורטים PoE במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1018MP
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps עם שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אוטפי (SFP) עם תמיכה ב PoE ותכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)
מיועד לפרויקטים

DES-1018P
מתג שולחני עם 16 פורטים (8 פורטים עם תמיכה ב - PoE) במהירות 10/100Mbps עם שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אוטפי (SFP) תכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DES-1026G/E1
מתג לארון עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1050G/C1
מתג לארון עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

מתגים לא מנוהלים שולחניים/ארון 19 במהירות Gigabit


DGS-1008MP
Неуправляемый коммутатор с 8 портами 10/100/1000Base-T с поддержкой PoE 802.3af/802.3at (30 Вт, PoE‑бюджет 125 Вт), функцией энергосбережения и поддержкой QoS

DGS-1016C
מתג שולחני לא מנוהל עם 16 פורטים במהירות ג׳יגהביט

DGS-1024C
מתג שולחני לא מנוהל עם 24 פורטים במהירות ג׳יגהביט

DGS-1026X
מתג לא מנוהל עם 24 פורטים 10/100/1000 ו2 פורטים +10G SFP

DGS-1052X
מתג לא מנוהל עם 48 פורטים 10/100/1000 ו4 פורטים +10G SFP

מתגים מנוהלים מסדרת EasySmart במהירות 10/100Mbps ו Gigabit


DES-1100-16
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1100-24
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps

DGS-1100-05PD
EasySmart managed switch with 5 10/100/1000Base-T ports (1 PD port and 2 PSE ports)

DGS-1100-08
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט

DGS-1100-08P
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט ותמיכה ב PoE

DGS-1100-08PD
8-Port 10/100/1000Base-T + 1 PD port switch

DGS-1100-10MP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-10MPP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-24
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט

DGS-1100-24P/B
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט ועם תמיכה ב - PoE

DGS-1100-26MP
24 x 10/100/1000Base-T PoE ports + 2 x 100/1000Base-T/SFP combo ports EasySmart switch

DGS-1100-26MPP
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch

Gigabit Ethernet Smart Switches with CLI support


DGS-1250-28X
24 Ports 10/100/1000 Mbps + 4 Ports 10G SFP+ Smart Managed Switch
חדש

DGS-1250-28XMP
24 Ports 10/100/1000 Mbps PoE + 4 Ports 10G SFP+ Smart Managed Switch
חדש

DGS-1250-52X
48 Ports 10/100/1000 Mbps + 4 Ports 10G SFP+ Smart Managed Switch
חדש

DGS-1250-52XMP
48 Ports 10/100/1000 Mbps PoE + 4 Ports 10G SFP+ Smart Managed Switch
חדש

מתגים מנוהלים מסדרת WebSmart במהירות 10/100Mbps


DES-1210-08P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps ותמיכה ב - PoE

DES-1210-28
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1210-28P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים PoE במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1210-52/C1
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

מתגים מנוהלים מסדרת WebSmart במהירות Gigabit


DGS-1210-10/C1A
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-10MP
Web Smart Switch with 8 10/100/1000Base-T PoE ports and 2 1000Base-X SFP ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-10P
Web Smart Switch with 8 10/100/1000Base-T PoE ports and 2 1000Base-X SFP ports

DGS-1210-20
Web Smart Switch with 16 10/100/1000Base-T and 4 100/1000Base-T/SFP combo ports

DGS-1210-26
Web Smart Switch with 24 10/100/1000Base-T ports and 2 1000Base-X SFP ports

DGS-1210-28
Web Smart Switch with 24 10/100/1000Base-T ports and 4 100/1000Base-T/SFP combo ports

DGS-1210-28MP
Web Smart Switch with 24 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-28P
Web Smart Switch with 24 10/100/1000Base-T PoE ports and 4 100/1000Base-T/SFP combo ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-52
Web Smart Switch with 48 10/100/1000Base-T and 4 100/1000Base-T/SFP combo ports

DGS-1210-52MP/C
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-52MPP
Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-20
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-28P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט PoE, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-28X
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-28XMP
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-52X
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP
מיועד לפרויקטים

DGS-1510-52XMP
Gigabit Stackable SmartPro Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE-capable and 4 10G SFP+ ports

מתגים מנוהלים במהירות 10G מסדרת Smart


DXS-1210-12TC
Настраиваемый коммутатор SmartPro уровня 2+ с 8 портами 10GBase-T, 2 портами 10GBase-X SFP+ и 2 комбо‑портами 10GBase-T/SFP+
מיועד לפרויקטים

DXS-1100-10TS
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות 10G, שתי יציאות SFP+
מיועד לפרויקטים

DXS-1100-16SC
EasySmart Switch with 14-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design
מיועד לפרויקטים

DXS-1100-16TC
EasySmart Switch with 12 10GBase-T ports, 2 10GBase-X SFP+ ports and 2 combo 10G/Base-T/SFP+ ports
מיועד לפרויקטים

מתגים מנוהלים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit עם פונקציונליות Layer 2/3


DES-3200-10/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps, יציאת גיגהביט/אופטי (SFP) ויציאה משולבת ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-26/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-28/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-10/FL
8 10/100/1000Base-T + 2 1000Base-X SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-10MP/FL
8 10/100/1000Base-T PoE + 2 1000Base-X SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-10P/FL
8 10/100/1000Base-T PoE + 2 1000Base-X SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-20/FL
16 10/100/1000Base-T + 4 100/1000Base-T/SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-26/FL
24 10/100/1000Base-T + 2 1000Base-X SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28/FL
24 10/100/1000Base-T + 4 100/1000Base-T/SFP Combo Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28MP/FL
24 10/100/1000Base-T PoE + 4 100/1000Base-T/SFP Combo Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28MP/ME
Metro Ethernet Managed Switch with 24 10/100/1000Base-T PoE ports and 4 1000Base-X SFP ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-28P/FL
24 10/100/1000Base-T PoE + 4 100/1000Base-T/SFP Combo Ports L2 Management Switch

DGS-1210-52/FL
48 10/100/1000Base-T + 4 100/1000Base-T/SFP Combo Ports L2 Management Switch
חדש

DGS-1210-52MP/FL
48 10/100/1000Base-T PoE + 4 100/1000Base-T/SFP Combo Ports L2 Management Switch

DGS-1210-52MPP/ME
Metro Ethernet Managed Switch with 48 10/100/1000Base-T PoE ports and 4 1000Base-X SFP ports
מיועד לפרויקטים

DGS-1210-52P/ME
Metro Ethernet Managed Switch with 24 10/100/1000Base-T PoE ports, 24 10/100/1000Base-T ports and 4 1000Base-X SFP ports

DGS-3000-10TC
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט, שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3000-26TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

מתגים מנוהלים במהירות Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer2/3


DGS-3000-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יבהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10SFP+

מתגים מנוהלים במהירות Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer 2 +


DXS-3400-24SC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות +10G SFP, ארבע יציאות משולבות 10 ג'יגהביט/אופטי (+SFP)

DXS-3400-24TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות +10G SFP, ארבע יציאות משולבות 10 ג'יגהביט/אופטי (+SFP)

DXS-PWR300AC
300 W AC Power Supply with a Fan for the DXS-3400 and DXS-3600 Switches

DXS-PWR300DC
300 W DC Power Supply with a Fan for the DXS-3400 and DXS-3600 Switches

מתגים מנוהלים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer3


DGS-3120-24PC/*RI
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4 ותמיכה ב - PoE

DGS-3120-48PC/*RI
מתג מנוהל עם 44 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4 ותמיכה ב - PoE

DGS-3120-48TC/*RI
מתג מנוהל עם 44 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4

DGS-3420-26SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-3420-28PC
מתג מנוהל עם 20 יציאות PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-28TC
מתג מנוהל עם 20 יציאות במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-52P
מתג מנוהל עם 48 יציאות PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות אופטי 10G SFP

DGS-3420-52T
מתג מנוהל עם 48 יציאות במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות אופטי 10G SFP

DGS-3620-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-52P
מתג מנוהל עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט PoE וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-52T
מתג מנוהל עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3630-28SC
20 SFP ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-28TC
20 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-52TC
44 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

מתגים 10G מנוהלים מסדרת xStack ב- Layer 2/3


DXS-3600-16S
מתג מנוהל 8 פורטים SFP+, עם מודול הרחבה, עם ספק כח ושלושה מאווררים

DXS-3600-32S
מתג מנוהל 24 פורטים SFP+, עם מודול הרחבה, עם ספק כח ושלושה מאווררים

DXS-PWR300AC
300 W AC Power Supply with a Fan for the DXS-3400 and DXS-3600 Switches

DXS-PWR300DC
300 W DC Power Supply with a Fan for the DXS-3400 and DXS-3600 Switches

מתגים Unified Switching - קווי / אלחוטי


DWS-3160-24PC
בקר אלחוטי משולב לניהול עם 20 פורטים ג'יגהביט (PoE) ו 4 פורטים Combo ג'יגהביט/SFP, תומך עד 48 נקודות גישה

DWS-3160-24TC
בקר אלחוטי משולב לניהול עם 20 פורטים ג'יגהביט (PoE) ו 4 פורטים Combo ג'יגהביט/SFP, תומך עד 48 נקודות גישה

מתג מנוהל מודולרי L3 - DGS-6600


DGS-6608
מארז Layer3 עם 8 סלוטים מודולריים עד 1.152Tbps

DGS-6600-CM
מודול ניהול לסידרה DGS-6600

DGS-6600-CM-II
CPU Module for DGS-6600 Series

DGS-6600-24SC2XS
מודול עם 12 פורטים SFP ו 12 פורטים Combo ו 2 פורטים +10G SFP

DGS-6600-48S
מודול עם 48 פורטים ג'יגהביט SFP

DGS-6600-48T
מודול עם 48 פורטים ג'יגהביט

DGS-6600-48TS
מודול עם 24 פורטים ג'יגהביט + 24 פורטים Combo SFP

DGS-6600-8XG
מודול עם 8 פורטים 10GE XFP

DGS-6600-PWRDC
ספק כח 300 וואט לסידרה DGS-6600

מתגים מנוהלים L3 מודולריים - סדרת 7200


DES-7206-Base
מארז 6 סלוטים מודולרי אנטרפרייז LAN / MAN ,כולל ספק כח 1200W ויחידת אוורור, עד 192Gbps

DES-7210-Base
מארז 10 סלוטים מודולרי אנטרפרייז LAN / MAN כולל ספק כח 1200W ויחידת אוורור, עד 384Gbps

מתאמי Mini-GBIC(SFP) / GBIC


DEM-210/10/B1
SFP 100Base-FX טראנסיבר לכבל singlemode (עד 15 ק"מ)

DEM-302S-BXU/10
SFP 1000Base-BX לכבל singlemode (עד 2 ק"מ) WDM - Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm

DEM-311GT
1000Base-SX Multi-Mode SFP transceiver (up to 550 m)

DEM-330R
1000Base-BX-U (Tx:1310 nm, Rx:1550 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 10 km)

DEM-330T
1000Base-BX-D (Tx:1550 nm, Rx:1310 nm) Single-Mode WDM SFP transceiver (up to 10 km)

DEM-436XT-BXD
WDM трансивер SFP+ с 1 портом 10GBase-ER (Tx:1330 нм, Rx:1270 нм) для одномодового оптического кабеля (до 40 км)
מיועד לפרויקטים

מתאמים - XFP

Кабели


DEM-CB100
כבל לחיבור ישיר באורך 1 מטר

DEM-CB100S

כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 1 מטר


DEM-CB300
כבל לחיבור ישיר באורך 3 מטר

DEM-CB300S
כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 3 מטר

DEM-CB50
כבל 10G CX4 לחיבור ישיר באורך 50 ס"מ

DEM-CB50ICX
כבל פסיבי 10G CX4 לחיבור ישיר באורך 50 ס"מ

DEM-CB700S
כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 7 מטר

ספקי כח יתירים


DPS-500A
ספק כח יתיר למתגים - 140 וואט

DPS-CB150-2PS
כבל חשמל באורך 1.5 מטר לחיבור ספק כח DPS-500A

מערכת ניהול רשת SNMP מרכזית למתגים מנוהלים


D-View 7
Network Management System

Remanufactured Equipment


DES-3528
מתג מנוהל 24 פורטים +Layer2 במהירות 10/100 + 2 פורטים ג'יגהביט + 2 פורטים Combo SFP
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |